Aby zapewnić najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre funkcje.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest ściśle niezbędny w celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do realizacji uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie wnioskuje użytkownik.
Przechowywanie lub dostęp techniczny, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Tomasz –
Czytając opis, wino brzmi podejrzanie „bezpiecznie”… co często kończy się jako poprawny, ale nudny kompromis. Tyle że tutaj kompromis zamienia się w sprytną intrygę: najpierw wciąga owocowym, lekko słonecznym aromatem (trochę sad, trochę wakacje), a potem podcina nogi świeżością, która trzyma całość w ryzach.
Najlepsze jest jednak to, że ono niczego nie udaje. Nie próbuje być burgundem z aspiracjami, ani egzotyczną bombą aromatyczną. Po prostu: czyste, świeże, przyjemne i zaskakująco dopracowane.
Monika –
Super wino, pyszne, polskie, lokalne, same plusy. Do tego białe – moje ulubione:) Polecam wszystkim znajomym: wina i miejsce. Naprawdę warto!
Marcin –
Bardzo przyjemne i delikatne wino, orzeźwiające – całkowicie wolne od nieprzyjemnych posmaków.
Gorąco polecam.