Aby zapewnić najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre funkcje.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest ściśle niezbędny w celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do realizacji uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie wnioskuje użytkownik.
Przechowywanie lub dostęp techniczny, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Marcin –
Bardzo przyjemne wino o miłym cytrusowym posmaku, polecam do lżejszych dań a tym bardziej bez nich.
Marcin –
Rewelacyjny Hibernal! Wino pachnie obłędnie marakują i grejpfrutem – przypomina dobre nowozelandzkie Sauvignon Blanc. W smaku jest konkretne i bardzo rześkie, ale dzięki lekkiej słodyczy idealnie zbalansowane. Plus za ten fajny, mineralny posmak, który zostaje na długo. Genialne do azjatyckiego jedzenia i na taras. Chętnie spróbuję kolejne butelki z tej winnicy.
Paweł F –
Jest to wino które potrafi oczarować już od pierwszego kontaktu. Zapach jest niezwykle aromatyczny. Smak rewelacyjny. Rześkie, lekkie i subtelne. Było tak dobre, że postanowiłem urwać się z pracy i zrobić wycieczkę do winnicy po karton tego pysznego trunku. Nie chciałem ryzykować że mi go zabraknie. Gorąco polecam.