Aby zapewnić najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre funkcje.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest ściśle niezbędny w celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do realizacji uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie wnioskuje użytkownik.
Przechowywanie lub dostęp techniczny, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Wojtek –
To rosé z Winnicy Jura jest bardzo przyjemne i łatwe w odbiorze, ale nie banalne. Ma ładny, intensywniejszy różowy kolor i wyraźny aromat czerwonych owoców — głównie truskawki, maliny, może trochę dojrzałej porzeczki. W smaku czuć półsłodki charakter, ale nie jest ulepkowe, bo ma też świeżą kwasowość, która to równoważy. Fajne jest to, że to wino ekologiczne i polskie, z odmiany Cabernet Cortis, która daje trochę więcej koloru i owocu niż typowe lekkie rosé. Ja bym je widział raczej jako wino na lato, do deseru albo do spokojnego picia solo, dobrze schłodzone.
Damian –
Bardzo lekkie wino, delikatne ale zarazem bardzo wyrazisty smak. Do każdej okazji, spotkanie towarzyskie, biznesowe czy do posiłku. Bezpiecznie można podać każdej osobie i na pewno się przekona.
Ewa –
Wspaniałe wino o wyrazistym smaku i aromacie. Zaskoczyło mnie lekkością i bukietem.
Rownież moi przyjaciele, których namówiłam na zakup tego wina, byli nim zachwyceni.