Aby zapewnić najlepsze wrażenia, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak zgody lub jej wycofanie może niekorzystnie wpłynąć na niektóre funkcje.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest ściśle niezbędny w celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do realizacji uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie wnioskuje użytkownik.
Przechowywanie lub dostęp techniczny, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Marcyś NIEbot –
Nie napiszę o smaku że to mżawka pachnącego miodu, nie napiszę o aromacie jak o zachodnim wietrze spienione fale goniącym, nie opowiem o formie tak doskonałej że przytłacza samo przemijanie … jestem amatorem a nie koneserem, mogę zatem z czystym sumieniem i bez AI-owych bredni napisać: bardzo dobre – małopolska ma kolejny powód do dumy.
Wojtek –
Cabernet Cortis 2021 Bio jest czerwonym, półwytrawnym winem, ale raczej w bardziej eleganckim niż ciężkim stylu. Czuć w nim dużo ciemnych owoców — śliwkę, wiśnię, może trochę czarnej porzeczki. Ma też delikatnie „cabernetowy” charakter, czyli trochę taniny, lekko ziołowy akcent i wrażenie większej struktury. Podoba mi się, że mimo owocowości nie jest płaskie — ma charakter i pasowałoby mi do mięsa, serów albo spokojnego wieczoru.
Martyna –
Smak, wyrazisty aromat, zapach, a nawet sama barwa- tej magii nie da się opisać. Myślę, że to doświadczenie pozostanie ze mną do końca życia. I magia to słowo, które tutaj po prostu pasuje. Nie mogłabym pominąć również uroku samej winnicy… Cisza, spokój, staranność na każdym kroku. Jeśli chcecie napić się wina, które naprawdę „smakuje”, to nie pozostaje nic innego… Samo miejsce- jest równie magiczne. Zdecydowanie polecam.
Monika –
Super wino, pyszne, polskie, lokalne, same plusy.
Polecam wszystkim znajomym: wina i miejsce. Naprawde warto!
Przemo –
Bardzo dobre polskie wino! Intensywny aromat ciemnych owoców, przyjemny smak i świetny balans. Mimo wyraźnych tanin pije się lekko i przyjemnie. Zdecydowanie kupię ponownie i polecam wszystkim miłośnikom wytrawnych czerwonych win 🍷