q Święto Winobrania - Winnica Jura

Jesteśmy rodzinną ekologiczną winnicą – produkujemy polskie wina bio.

ŚWIĘTO WINOBRANIA

piknik Slow Wine w Winnicy Jura
22MK2784
22MK2771

ZWIEDZANIE WINNICY I DEGUSTACJA WINA

ŚWIĘTO WINOBRANIA

Jak co roku, zapraszamy na nasze wrześniowe Święto Winobrania, dzień w którym dziękujemy za nasze plony Matce Natury!

Podobnie jak podaczas naszych pikników, wy przywozicie koce, leżaki, krzesłka i pełne kosze piknikowe, a my zadbamy się o dobrą muzykę, wina i sery! To wszystko w naszej ekologicznej winnicy – bez chemii, tylko czysta natura i dech zapierające widoki!

Ponadto, zapraszamy na dobry spacer po winnicy i dalej, w pola! Dla dzieciaków będą przejażdżki na przyczepie traktora.

A dla tych co chcą wiedzieć więcej o naszej winnicy, nasz winiarz opowiada o tym jak w tym sezonie rosną nam latorośle i dlaczego robimy wina ekologiczne.

Wszystkie zwierzęta pod opieką mile widziane.

UWAGA! Nasz piknik to impreza plenerowa i jako tako jesteśmy zdani na pogodę – najlepiej sprawdźcie wcześniej na naszej stronie FB czy data imprezy nie uległa zmianie.

——————————
wine bus z Krakowa!
——————————
Dla tych co nie chcą kierować, będzie specjalny wine bus z centrum Krakowa (ul Kałuży obok Hotelu Cracovia) – wyjazd o godz 12:10 – powrót o godz 17:00. Koszt 30zł za bilet w obie strony. Rezerwacja i informacja pod numerem 12 280-51-97 lub 601 481 319.
———————
Jak dojechać?
———————
Znajdujemy się 20km na zachód od Krakowa (30 minut od Rynku Głównego) oraz 58km na wschód od Katowic (szybki dojazd A4). Najlepiej wpisać Winnica Jura w Google a pokaże się mapka z zaznaczoną winnicą. Sama winnica znajduję się w miejscowości Rybna (za Liszkami) przy ulicy Winnica 2

W Rybnej, jedziecie ulicą Wrzosową i skręcacie w ulicę Winnica (jest tylko jeden skręt pod górę).

Dodatkowo, z Krakowa kursuje autobus miejski nr 269 do Rybnej (przystanek obok Delikatesy Centrum). Z Przystanku, trzeba przejść około 2km ulicą Wrzosową do winnicy.

Dodatkowe pytania? Zadzwoń 509 788 676.