ZWIEDZANIE WINNICY I DEGUSTACJA WINA

Prywatne Zwiedzanie Winnicy i Degustacja Wina

 

Malopolski Szlak WinnyZapraszamy na zwiedzanie winnicy i degustację wina dla group 10+ osób według indywidualnie umówionego terminu. Jest też możliwość dodatkowego zamówienia transportu (bus) z Krakowa lub innej miejscowości do naszej winnicy.

Program zwiedzania winnicy i degustacji win trwa około 1.5 godziny:

  • Spotykamy się w naszej winnicy w Rybnej przy ulicy Winnica. Oprowadzimy Cię po winnicy, opowiemy o naszej historii, dlaczego wybraliśmy to miejsce na winnicę i czy uprawa ekologiczna ma sens? Wizyta w winnicy to doskonała okazja do zrobienia zdjęć pamiątkowych.
  • Po zwiedzaniu, w nowej winiarni zdegustujemy 5 naszych win (białe musujące oraz czerwone). Do win podajemy lokalną suchą kiełbasę, serki, chleb i wodę z naszej studni głębinowej.
Ilość
Osób
Cena Zwiedzanie
od Osoby
20+
120zł
10 do 19
160zł

Aby dokonać rezerwacji, prosimy pisać na adres winiarz@winnicajura.pl lub dzwonić 509 788 676. W celu zarezerwowania transportu do winnicy prosimy dzwonić do Superbusa 12 280-51-97 lub 601 481 319.

Co nasi klienci mówią o zwiedzaniu winnicy i degustacji wina?

  1. Pan Marcin potrafi żywo zainteresować swoją pasją i swoimi gronami. 🙂 Celem tej wycieczki dla nas było poznanie uprawy, tajników robienia wina. Jak najbardziej trafiona wycieczka! Dowiedzieliśmy się wielu przydatnych informacji o ekologicznej uprawie, jak ważna jest gleba, dbanie o rośliny, jak uzyskujemy smak i kolor, jak przechowuje się wino oraz jak ważne są również warunki atmosferyczne. Pan Marcin świetnie czuje się w roli gospodarza. Naprawdę warto zrobić sobie wycieczkę z Krakowa – tym bardziej, że jest zapewniony transport. 🙂 Miłe spędzone przed południe. NOWY

  2. Czas spędzony w Winnicy Jura byl najmocniejszą atrakcją tegorocznej majówki 2022. Gospodarz okazał się uroczym, otwartym człowiekiem, a Jego opowieści o projekcie Jura pokazały, że jest nie zwyczajnym farmerrm, ale prawdziwym pasjonatem i wizjonerem. Ekologiczna winnica to duże wyzwanie, ale daje także wiele satysfakcji. Widoki ze stoku, to dodatkowy bonus i walor tego miejsca. Wina serwowane były profesjonalnie, a naracja pana Marcina pozwolila na otwarcie naszych zmysłów na różne aspekty i czerpanie z degustacji wiele satysfakcji. Pojawimy sie znowu, pewnie także z naszymi goścmi.

    Zatem, Drodzy Państwo, do zobaczenia .

  3. Pasja i profesjonalizm! Od samego początku do końca wizyty widać było olbrzymią pasję właścicieli. Degustacja w klimatycznej stodole to czysta przyjemność. Polecam każdemu kto chce spędzić czas w interesujący sposób z dala od zgiełku miasta – zdecydowanie warto.

  4. Wspaniale spędzony czas, piękne widoki i pyszne wino. Miejsce również dla rodzin z dziećmi ? Właściciel ciekawie opowiada o winnicy i produkowanym winie. Polecamy serdecznie!

  5. Bardzo udana sobota spędzona na wapiennej winnicy uzupełniona rozmową o produkowanych winach

  6. Kilka tygodni temu odwiedziłyśmy winnicę wraz z grupą przyjaciółek, by świętować wieczór panieński jednej z nas. Spędziłyśmy cudowne popołudnie i opuściłyśmy winnicę zauroczone zarówno tym miejscem, jak i Państwem Właścicielami oraz ich wielką pasją. W czasie zwiedzania winnicy mogłyśmy podziwiać przepiękne widoki i poznać podstawy funkcjonowania tego miejsca. Degustacja win natomiast była dla nas prawdziwą przyjemnością – Pani Właścicielka ugościła nas tak wspaniale, że czułyśmy się jak na spotkaniu u dobrych znajomych. Z całego serca polecamy to miejsce każdemu! Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz tam wrócimy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *